Hakkımızda

MSM AUTORİUM MOTORLU ARAÇLAR SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Çatısı altında 2019 yılında AKS MOTORS markamızla başlayan serüvenimiz 2020 yılında D’amore Atelier markamızla heyecanımızı daha da büyüterek kaliteli hizmet ve yenilikçi ürünlerle devam etmektedir.

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

               Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. D’amore Atelier ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
 
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

              Ekip arkadaşlarımızla birlikte sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kaliteyi uygun fiyatla birleştirip erişebilecekleri şekilde marka çatımız altında sergiliyoruz.
 
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

              Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmayla aynı pazarda olup kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
 
VİZYON
 
               Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, erişilebilir hizmetler sunmayı misyonunun temeli olarak kabul eden şirketimiz, dünya markası  uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında  lider konumunda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Türkiye’de değil, dünya pazarlarında da yürütmektedir.

İlkelerimiz:
 
  • Kendimiz için en iyisi olmaya yönelik hedefler belirler ve bunlara ulaşırız.
  • Daha ileri gitmek için hevesliyiz.
  • Disiplinliyiz, hızlı ve kararlı hareket ederiz.
  • Her zaman gelişime açığız ve kusursuz kalite için çabalarız.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlarız.
  • Sistemli olarak kişisel becerilerimizi geliştirir, bu şekilde potansiyelimizi artırırız.
  • Etkin, akılcı ve hızlı bir şekilde hareket ederiz.
  • Gelecekte rekabetçi kalabilmek için değişimi kucaklarız.
MİSYON
 
               Temel değerlerimizden birisi ve vazgeçilmez bir parçasıdır yenilikçilik. Müşterilerimize ve bizi çevreleyen iş ortaklarımıza büyük fayda sağlayan ürün, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden değerimizdir. Ulusal pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en önemli etkenler arasında değerlendirir ve bu doğrultuda hareket ederiz.

               Sürdürülebilir değer yaratmak; güçlü ve güvenilir iş ortağı olmak, müşterilerimize gerçek fayda sağlamak, çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimleri için mükemmel fırsatlar sunmak, tedarikçilerimiz için uzun vadeli bir iş ortağı olmak ve geniş anlamda toplum için etik ve sorumlu şekilde davranmaktır.
 
Yükleniyor...