Teslimat Ve İade

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.


Sipariş Değişim Talepleriniz için : Siparişiniz, size ulaştığı günden maksimum 3 gün içerisinde değişim sürecine girmelidir. Değişimde siparişinizin sizin tarafınızdan bizim tarafımıza gelişindeki kargo 
ücreti , bizim tarafımızdan tekrar size gidişindeki kargo ücreti size aittir. Firmamızın sorumlu olduğu kusurlu ürün gönderilerindeki kargo ücretleri tarafımıza aittir.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse +90 (542) 215 42 52  destek ekibimize whatsapp üzerinden mesaj atarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz D'amore Atelier yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :  

 
D'amore Atelier (MSM Autorium Motorlu Araçlar San. ve Tic. Ltd. Şti.)
Adres: Turgut Özal Mah. 68. Sok. OTOPORT No:46/30 Eseyurt / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 428 35 03
Yükleniyor...